9 Şubat 2014 Pazar

soğan sirke mezesiSOĞAN SİRKE VE KIRMIZI BİBER
Ete en iddiasız, ucuz meze - soğan ve sirke. Peki, kim Özbekistan onlara sıcak kebap lokma gibi değil mi? Ve ne zaman son kebaplar, gözleme mutlaka kalır. Kek bir dilim tam kırmak değil, orada sıkıştırılmış soğan, rulo ve çay ... Neden aniden bu tarifi yazıyorum?
 
İlkel, diyorsunuz? Ve ben bir insan yapımı erik sirke arifesinde olgunlaşmış olması gerçeği. Ben yerel ondan pişmiş, bizim Özbek erik çeşitleri Sultan pişirin. Lüks sirke geldi. Kokulu, parlak, güçlü. Eğer pembe soğan halkaları azaltmak gerekir, ve sirke dökün o akla gelen ilk düşünce. En tatlı veya keskin kırmızı biber. Tozunu ... "yüzük pembe soğan kesim, ve sirke dökün. . Aslında bu tarifi - En tatlı veya acı kırmızı biber "silkeledi. It soğan sentetik sirke sulamaya gerekli değildir: Ama bu söyleyeceğim. Sadece, doğal ev, temiz. Sana! Soylemeni tarifi erik sirke.

3 yorum:

 1. bloğunuzu çok beğendim takibe aldım banada beklerim.
  www.hobikutum.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. bloğunuzu çok beğendim takibe aldım banada beklerim.
  www.hobikutum.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Ben Iowa City, ABD'de bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl için insan organlarını alıp satması için tekrar başladığımız fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımızı iyi bir miktarda parayla ödüllendiriyoruz ve Organlarda uzmanız. Cerrahide ve donör olarak risk yoktur. o.
  Ve bu bizim e-postamız:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil